نازنینان محترم تمدید مهلت برای مسابقه آمار در سال 2013 اعلام شد---

دوستان سلام

با امید بهترین ها به اطلاع می رساند که مدت زمان ارایه فیلم ساخته شده در ارتباط با آمار برای شرکت در مسابقه بین المللی سال جهانی آمار(2013) تمدید شد و  John Wiley and Sons, Inc. جایزه آن را به عهده گرفته است. برای اطلاعات بیشتر لطفا تارنمای زیر را ملاحظه کنید

http://www.statistics2013.org/videocontest.cfm

لوگوهای سال جهانی به زبانهای مختلف در آدرس زیر قابل ملاحظه است. به زبان فارسی نیز توسط تارنمای سوادآماری در حال طراحی است و به زودی اضافه خواهد شد.

http://www.statistics2013.org/logos.cfm

تعداد حمایت کنندگان سال جهانی آمار در سرتاسر دنیا به بیش از هزار سازمان و ارگان رسیده است و پوستر ابتدایی سال جهانی آمار نیز در آدرس زیر قرار داده شده است.

 

 http://www.statistics2013.org/pdfs/STAT2013.pdf

مسابقه فیلم به مناسبت سال جهانی آمار

کمیته راهبری سال جهانی آمار اقدام به برگزاری یک مسابقه فیلم درباره تاثیر مثبت علم آمار نموده است. از تمامی فیلمهای ساخته شده در این زمینه که مدت زمان آنها حداکثر 4 دقیقه است و نشان دهنده موارد زیر است، دعوت می‌شود در این مسابقه شرکت کنند.

  • چگونه آمار زندگی فردی را تحت تاثیر قرار می‌دهد، باعث پیشرفت جامعه می‌شود، و در کل جهان را به جای بهتری تبدیل می‌کند.
  • چگونه تفکر آماری در مسائل مهم روزمره به بار می‌نشیند.
  • مشاغل جالب در آمار (به دیگران نشان دهید چرا شغل شما در آمار یک شغل جالب و مهم است و یا چرا یک آماردان بودن جالب و سرگرم‌کننده است)

به برندگان این مسابقه جوایز نقدی 250-1000$ تعلق می‌گیرد. و به بهترین فیلمهایی که توسط فرد یا افراد کمتر از 18 سال ساخته شده‌اند، و یا بهترین فیلمهایی که به زبان انگلیسی نیستند (با ارائه ترجمه کتبی، یا زیرنویس انگلیسی)، جوایز ویژه تعلق می‌گیرد.

فیلمهای شرکت‌کننده با توجه به محتوای آماریشان و جذابیتشان مورد داوری قرار می‌گیرند. فیلمها باید اصل باشند و توسط شرکت‌کننده مربوطه، بدون کپی‌برادری، ساخته شده باشند.

فیلمهای برگزیده در سال 2013 روی وب‌سایت سال جهانی آمار (http://www.statistics2013.org) قرار خواهند گرفت.

شرکت‌کنندگان به دو طریق می‌توانند فیلمهای خود را ارسال نمایند:

  • فیلمهای با حجم کمتر از 8 مگابایت ، به آدرس ایمیل statistics2013@mathhouse.org (مهلت ارسال تا 28 ژانویه 2013)

از طریق تعیین شده در وب‌سایت سال جهانی آمار http://www.statistics2013.org/videocontest.cfm (مهلت ارسال تا  28 فوریه 2013)

/ 0 نظر / 37 بازدید